פיתוח אנשי מכירות

 

צוות המכירות הם עמוד השדרה של הארגון: בלי אנשי מכירות טובים, הארגון שלך לא עומד. בלי מנהלי מכירה טובים, הארגון שלך לא יוכל להתחיל לרוץ קדימה.

אנשי המכירות הם אלה שמיצגים את החברה ומביאים, במילים פשוטות, את האוכל הביתה. מכירות הוא תחום מקצועי עם ידע נלמד ונרכש אולם בהמון חברות מתייחסים אל תחום המכירות בגישה חובבנית של "יאללה תעשו מה שתעשו העיקר שתמכרו". אולם לשלוח איש מכירות ללא ידע, טקטיקות וטכניקות מכירה שמצויות תחת בקרה מקצועית זה בערך כמו לשלוח חייל לשדה הקרב ללא כלי נשק וללא שריון. אנשי המכירות חייבים לעבוד תחת ניהול מקצועי של מנהל המכירות - הם חייבים להיות חלק ממערך מכירות מקצועי שמדווח על פעולה ונמצא בסינרגיה עם שאר אנשי המכירות.

מעבר להכשרת אנשי המכירות הבעיה האקוטית השניה איתה מתמודד אירגון היא שימור אנשי המכירות. מרגע שמתגלה "כוכב" מקצועי הוא מתחיל להחשף להצעות בלתי פוסקות וחיזורים ממתחרים. לכן, על הארגון להקים צוות אנשי מכירות מקצועי ובו בזמן ללמוד לתגמל ולשמר את אנשי המכירות בתוך הארגון. אנחנו מתלווים לאנשי המכירות בשטח, רואים את ההתנהלות שלהם, לומדים אותם ואת הלקוחות שלהם דואגים לפיתוח אנשי מכירות ומתאמים את מערך המכירות בהתאם למצב הקיים.

אנחנו מכשירים את מנהל המכירות לניהול מקצועי ומנחילים לאנשי המכירות כלים שיעניקו להם יתרון משמעותי על פני חברות מתחרות. כלי המכירה שלנו מתבססים על כלים פסיכולוגיים יחודיים שפותחו על ידינו במהלך שנים בעשרות מחקרים אותם ניהלנו או בהם היינו מעורבים. בנוסף, אנחנו מפתחים את יכולות השיח והרטוריקה של אנשי המכירות ע"י מומחית בינלאומית בתחום הדיבייט האקדמי התחרותי.

המשימה שלנו היא להצמיח את המכירות באופן בדוק ומדוד ולהביא את אנשי המכירות של הארגון ליכולות סגירה שאין להן אח ורע בתחום.

ליצירת קשר: 072-2570445

  שם (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  נושא

  תוכן ההודעה

   

   


  מהו הרכב המשתלם בישראל?

  מהו הרכב המשתלם בישראל?

  מאמר זה נכתב לזכרה של המכונית שלי שלמרות שבאמת לא עשיתי כלום על מנת לשמור עליה עד כדי הזנחה פושעת

  כנסים הטעויות הקריטיות שחייבים להימנע מהן אם רוצים למכור

  כנסים הטעויות הקריטיות שחייבים להימנע מהן אם רוצים למכור

  השבוע יצא לי ללכת לשני כנסים שעוסקים בתחום השיווק באינטרנט האחד הוא הכנס של דה מרקר והשני הכנס Next Case

  ניהול משא ומתן אפקטיבי – עקרונות בסיס

  ניהול משא ומתן אפקטיבי – עקרונות בסיס

  על ההבדלים בין משא ומתן לבין מיקוח כבר עמדתי במאמר בשם "אל תתמקחו נהלו משא ומתן". ההבדל העיקרי בין שני

  מה זו שליטה מנטלית (מיינד קונטרול – mind control) ?

  מה זו שליטה מנטלית (מיינד קונטרול – mind control) ?

  אם נחפש את המונחים "שליטה מנטלית" או "מיינד קונטרול" "mind control" בגוגל נגיע ל – 1100 תוצאות למונח "שליטה מוחית" יש